Prohlédnutí aneb 69 karet o životě

Kód: 1452
Neohodnoceno
1 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Tyto karty jsou zcela jedinečné pro ty, kdo se rádi zamýšlí nad svým životem a vztahy. Karty nazvané "Prohlédnutí aneb 69 karet o životě" a doprovodná kniha, která vás provází jejich používáním. Tyto karty a kniha byly speciálně vytvořeny s ohledem na sebelásku, sebehodnotu, vztahy a souvislosti vašeho života.

Někdy se v životě setkáme s okamžiky, kdy nevíme, co dál, ať už se jedná o naše vlastní já nebo nějaký konkrétní vztah či situaci. Můžeme se cítit zmatení, ztracení, a přemáhají nás osobní problémy a těžkosti. Právě v takových chvílích nám mohou tyto karty poskytnout radu a podporu. Pomáhají nám pochopit situaci a najít nový směr. Jsou jako kompas, který nám ukáže cestu z temnoty do světla.

Každá karta nese větu, která nám přináší nový vhled do situace a nabízí jiný úhel pohledu na problém. Tyto nové možnosti vnímání nám umožňují porozumět a osvobodit se od našeho navyklého způsobu smýšlení a reagování. Karty tak otevírají dveře k novým způsobům řešení a pomáhají nám najít cestu k osobnímu růstu a sebepoznání.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Země původu: Česká republika
×

Splátková kalkulačka ESSOX