Růženín - Strom štěstí

Kód: 1795
Neohodnoceno
490 Kč
Skladem (1 ks)
Stromek štěstí přitahuje štěstí, prosperitu a pomáhá vytvářet pozitivní energii ve vašem domově nebo pracovním prostoru.
Svým významem a díky použitým materiálům harmonizuje prostředí a podporuje naši pozitivní vibrační energii.
 
Co může stromek štěstí přinést vám?
 
1. Symbolika růstu a vitality: Stromeček štěstí vás podpoří v růstu a rozvoji a rozproudí ve svém okolí nekonečný tok energie.
 
2. Přilákání prosperity: Pokud je prosperita a bohatství vaším tématem, potřebujete ho! Díky této svojí schopnosti je populárním dárkem pro otevření podnikání, přestěhování do nového domova a je funkčním symbolem nových začátků.
 
3. Osobní nebo duchovní spojení: Je vaší cestou duchovno? Cítíte spojení s přírodou a vesmírem a chcete jej prohloubit? Strom štěstí pomáhá i v této oblasti. Zároveň prohlubuje propojení s našimi předky, díky čemuž nás posiluje v klíčových situacích, které právě prožíváme.

Detailní informace

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.

Detailní popis produktu

Růženín je kamenem lásky a radosti!

 - Znamení zvěrokruhu: Býk, Rak, Váhy

- Čakra: Srdce

- Význam a užití: Symbolizuje lásku, soucit a klid, podporuje emocionální uzdravení a prohlubuje vztahy. Podporuje sebelásku a přátelství.

- Léčivé vlastnosti: Pomáhá v nám uzdravit bolestivé emoce, zmírňuje stres a úzkost. Pomáhá při léčbě srdečních záležitostí a podporuje oběhový systém. Ulevuje od bolesti a zklamání

- Rodina: Křemík

- Složení: Oxid křemičitý s stopami titanu, železa nebo manganu

- Barva: Růžová, od světlé po tmavou

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny a krystaly
Velikost rámečku: 6x8,5 cm
Země původu: Česká republika
×

Splátková kalkulačka ESSOX