Olivín - Strom štěstí 2

Kód: 1774
Neohodnoceno
490 Kč
Skladem (1 ks)
Stromek štěstí přitahuje štěstí, prosperitu a pomáhá vytvářet pozitivní energii ve vašem domově nebo pracovním prostoru.
Svým významem a díky použitým materiálům harmonizuje prostředí a podporuje naši pozitivní vibrační energii.
 
Co může stromek štěstí přinést vám?
 
1. Symbolika růstu a vitality: Stromeček štěstí vás podpoří v růstu a rozvoji a rozproudí ve svém okolí nekonečný tok energie.
 
2. Přilákání prosperity: Pokud je prosperita a bohatství vaším tématem, potřebujete ho! Díky této svojí schopnosti je populárním dárkem pro otevření podnikání, přestěhování do nového domova a je funkčním symbolem nových začátků.
 
3. Osobní nebo duchovní spojení: Je vaší cestou duchovno? Cítíte spojení s přírodou a vesmírem a chcete jej prohloubit? Strom štěstí pomáhá i v této oblasti. Zároveň prohlubuje propojení s našimi předky, díky čemuž nás posiluje v klíčových situacích, které právě prožíváme.

Detailní informace

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.

Detailní popis produktu

Olivín (Peridot) byl v antickém Egyptě považován za „Drahokam Slunce“, symbolizující život, plodnost a ochranu proti zlým duchům.
 
 
Důležité aspekty Olivínu:
 
- Znamení zvěrokruhu: Lev, Panna, Střelec, Ryby
 
- Čakra: 4. čakra - srdeční
 
- Význam a užití: - Symbolizuje život, plodnost a ochranu. Přináší štěstí, úspěch a radost.
 
- Léčivé vlastnosti: podporuje fyzické a emoční uzdravení, pomáhá při léčbě srdce, hormonální nerovnováhy a trávicích problémů. Zvyšuje imunitu a energii.
 
Metafyzické vlastnosti: Přitahuje bohatství a prosperitu, podporuje sebevědomí a osobní růst, zlepšuje mezilidské vztahy a emocionální pohodu
 
- Rodina: Silikáty
 
- Složení: Hořčík, železo, oxid křemičitý
 
- Barva: Zelená, od světle limetkové po tmavě olivovou
 
 
Jak Olivín nabíjet?
- na nepřímém slunečním svitu nebo v měsíčním světle, ide zvyšuje jeho metafyzické vlastnosti
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny a krystaly
Velikost rámečku: 6x8,5 cm
Země původu: Česká republika
×

Splátková kalkulačka ESSOX