Santalové dřevo bílé prášek

Kód: 1083
Neohodnoceno
180 Kč
Skladem (5 ks)

Santalové dřevo bílé 10g

Vzhled a Barva: Vykuřovadlo Santalové dřevo bílé se prezentuje ve formě tyčinek, kuželků nebo pryskyřicových směsí. Barva tohoto vykuřovadla může být od světle krémové po světle hnědou, což odráží charakteristickou barvu santalového dřeva.

Země Původu: Santalové dřevo, používané k výrobě tohoto vykuřovadla, pochází zejména z oblastí jako Indie, Srí Lanka nebo Austrálie, kde roste strom Santalum album.

Energie a Vibrace: Vykuřovadlo Santalové dřevo bílé nese energii klidu, harmonie a duchovního spojení. Jeho vibrace mohou pomoci uklidnit mysl, podporovat meditaci a vytvářet prostředí pro duchovní růst.

Barvy a Čakry: Barva santalového dřeva bílého je často spojována s aktivací korunní čakry, což posiluje duchovní uvědomění a napojení na vyšší vědomí. Vykuřovadlo může být použito k vyvážení a otevření korunní čakry.

Použítí: Vykuřovadlo Santalové dřevo bílé je ideální pro rituály spojené s klidem a duchovním pokrokem. Jeho použití může být součástí meditační praxe, rituálů očisty nebo jiných duchovních ceremonií.

Užití: Pro použití vykuřovadla Santalové dřevo bílé zapalte konec tyčinky nebo kuželku a nechte ho pomalu doutnat. Během tohoto procesu uvolňuje příjemnou vůni, která napomáhá vytváření klidné a posvátné atmosféry.

Astrologická Spojení: Santalové dřevo bílé nemá přímá astrologická spojení, ale jeho klidná energie může být prospěšná pro různá astrologická znamení, zejména pro ty, kteří hledají harmonii a klid v duchovním růstu.

Vůně: Vůně santalového dřeva bílého je jemná, dřevitá a teplá s lehkým květinovým nádechem. Tato vůně vytváří atmosféru klidu a pohody, která podporuje relaxaci a duchovní rozvoj.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.
×

Splátková kalkulačka ESSOX