Šalvěj Dračí krev svazek 22,5cm

Kód: 1498
Neohodnoceno
590 Kč
Skladem (1 ks)

Vzhled a Barva: Šalvěj je aromatická bylina s lístky šedozelené barvy a větvičkami. Má charakteristickou vůni a listy jsou obvykle pokryté jemnými chloupky.

Země Původu: Šalvěj je původem ze Středomoří, ale nyní je pěstována v mnoha částech světa pro své léčivé a kulinářské vlastnosti.

Energie a Vibrace: Šalvěj je často spojována s očišťováním a ochranou. Má energetické vlastnosti, které mohou pomáhat odstraňovat negativní energii a přinášet klid a harmonii do prostoru.

Barvy a Čakry: Barvy šalvěje se mohou spojovat s odstíny zelené a modré, což by mohlo odkazovat na spojení s srdcovou čakrou a komunikací.

Použití: Šalvěj je tradičně používána pro své léčivé a rituální vlastnosti. Je často spalována jako kadidlo pro energetickou očistu a rituály ochrany.

Užití: Pro spálení šalvěje jako kadidla můžete svíčkou zapálit konci svazku suché šalvěje a nechat ji pomalu doutnat. Během tohoto procesu se uvolňují aromatické látky.

Vůně: Vůně spálené šalvěje je aromatická a bylinná. Má svěží, dřevitou vůni, která je charakteristická pro tuto rostlinu.

 
 
 

 

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.
×

Splátková kalkulačka ESSOX