Karty Tajemství Epigenu

Kód: 1449
Neohodnoceno
800 Kč
Skladem (3 ks)

Zajímáte se o cestu ven z aktuální situace?  Toužíte nasměrovat svůj život správným směrem a získat nový náboj? Cítíte, že je čas se zbavit těch starých obav a omezujících přesvědčení?  V tom případě máme pro vás zázračný klíč – karty Tajemství Epigenu. Připojte se k více než 6 800 spokojeným klientům, kteří se díky terapeuticko-koučovacím kartám stali pánem svého osudu.

Nastartujte své podvědomí, naslouchejte intuici, otevřete smysly a prociťte svou tělesnou sílu. Práce s kartami spočívá v tom, že necháte své podvědomí mluvit. Poslouchejte svou intuici, vnímejte všechny smysly a spojte se se svým tělem.

Tajemství Epigenu je jako poklad, který čeká na odhalení. Rozkryjte sílu těchto karet, propojte se se svým nitrem a dejte svým snům křídla.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.
×

Splátková kalkulačka ESSOX