Karty mezilidských vztahů

Kód: 1451
Neohodnoceno
800 Kč
Skladem (3 ks)

Chcete odkrýt tajemství a porozumění mezilidských vztahů? S tím vám pomůže balíček 48 vykládacích karet mužských a ženských archetypů. Tato kouzelná sada vás zavede do hlubin vašich otázek a přání ohledně současných a budoucích vztahů. Přestože v dnešním rychlém světě často ztrácíme schopnost si vytvořit hlubší propojení s druhými, tyto karty nám umožní na chvíli zastavit se a zamyslet se nad tím, co skutečně znamená být součástí vztahu. 

Každá karta nese v sobě jedinečný příběh a symboliku jednoho z archetypů, kterými se lidské vztahy prolínají. Od vášnivého milence po podporujícího přítele, od významného mentora po životního partnera – tyto karty zachycují širokou škálu výrazů a rolí, které ve vztazích zaujímáme. 

Nahlédnutím do výkladové brožury, kterou Marie Brožová s precizností sestavila, získáte hluboký vhled do astrologických archetypů, které jsou základem tohoto projektu. Spolupráce s astroložkou Markétou Vostrou zaručuje, že výklady těchto archetypů nejsou jen suchými informacemi, ale vytvářejí most mezi hvězdami a naším každodenním životem.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.
×

Splátková kalkulačka ESSOX