Karty Arkána Světelných Kódů & Fraktálů

Kód: 1448
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem (2 ks)

Arkána Světelných Kódů & Fraktálů: Rozkryjte Tajemství Vaší Duše

Skrze karty Arkána Světelných Kódů & Fraktálů se otevíráme vzpomínkám na vzorce uložené v našem podvědomí. Jsou to vzorce, které známe, ale někdy potřebujeme je přehodnotit a přepsat. Tyto karty jsou klíčem k pochopení a transformaci těchto vzorců.

Díky nim můžeme pohlédnout hlouběji do svého nitra, odhalit stíny, které nás držely zpátky, a dát si možnost je zpracovat. Arkána nám slouží jako symbolický průvodce na životní cestě. Jsou zrcadlem našeho putování, kde se setkáváme, učíme a tvoříme.

Arkána Světelných Kódů & Fraktálů nejsou jen kartami – jsou to prastaré školy vytvořené v egyptských palácích. Právě tady se ze studentů stávají zářící bytosti. Tento balíček obsahuje 22 karet a 2 bonusové karty, spolu s brožurou, která vás provede jejich používáním.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.
×

Splátková kalkulačka ESSOX