Harmonie lehkosti

Kód: 862
5 hodnocení
640 Kč
Skladem (1 ks)

Harmonie lehkosti - olejový parfém 10ml

Skvělá možnost, jak se zapojit do studie, kterou provedla Bostonská universita. Tato vůně napomáhá "hubnoucím" procesům, kdy aktivuje naše centrum nasycenosti. Jedná se zejména o princip emočního jezení, kdy harmonizuje "návaly" našich nedostatků.

Pracuje s centrem nasycení v mozku a tlumí tak chuť k jídlu a díky tomu budete lehčí než kdykoliv předtím. Vylaďte si pozitivní a negativní emoce a žijte tak emočně vyrovnanějším životem.

Inspirováno americkou studií, kterou otestovalo více než 3000 lidí a kde získali úžasných výsledků při snížení své váhy a harmonizaci života a to bez námahy ze zbytečného fyzického cvičení a trávení u psychiatrů.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.
×

Splátková kalkulačka ESSOX