Epoxy lampa

Kód: 1104
Neohodnoceno
7 500 Kč
Skladem (1 ks)

Představujeme vám ručně vytvořenou kombinaci prvotřídního dřeva a pryskyřice, která přinese do vašeho interiéru unikátní styl a eleganci. Naše epoxidové lampy nejsou pouhým osvětlením – jsou uměleckým dílem, které ozdobí každý prostor.

Každá lampa je originál, ručně vyrobená s láskou a pečlivostí. Kromě estetického dojmu nabízí také funkčnost, protože obsahuje LED pásek, který lze snadno vyměnit podle potřeby.

Naše lampa dorazí k vám ve finální podobě, bez nutnosti montáže. Osvěžte svůj domov jedinečným kouskem české řemeslné tradice!

Upozornění! Lampa není vhodná pro místnosti s vysokou teplotou a přímým slunečním světlem, proto vyberte pro ni vhodné místo.

Podpora lokálních tvůrců
Záleží nám na tom, co prodáváme
Jsme hrdí na to, že podporujeme lokální tvůrce, kteří přinášejí originální a jedinečné produkty, které nelze pořídit nikde jinde než u nás.
Produkty s příběhem
Prověřujeme kvalitu minerálů
Naše produkty mají příběh, protože se snažíme podpořit drobné výrobce a umělce, kteří svými výrobky přinášejí na svět kus své duše a originalitu.
Spokojený zákazník
Spokojený zákazník
Pro nás je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a proto se snažíme poskytnout skvělou zákaznickou podporu a osobní přístup.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampy
Výška: 40 cm
Základna: 9x9 cm
Země původu: Česká republika
×

Splátková kalkulačka ESSOX